Hakkımızda

Digitexa ailesi olarak alanında uzman kadromuz ile fikirlerinize değer veriyoruz, kendi fikrimizcesine sahiplenerek bir yazılım harikasına dönüştürüyoruz. CRMilyo'da bu harikalardan biri haline gelmiştir.

Nasıl başladık?

Digitexa olarak ajansımızda güçlü bir CRM yazılımına gün geçtikce ihtiyaç duyar olduk. Yeni talep oluşturan müşterilerimiz gün geçikçe artmaya başladı ve bizimle iletişime geçen müşterilerimizi kontrol altında tutamamaya başladık. Tam bu nokta da bir kaç CRM yazılımı kullanmayı denedik ancak ihtiyaçlarımızı yine zaman içerisinde karşılamamaya başlamıştırdı. Çünkü bunlar Türkiye'de geliştirilmiş ve Türkiye pazarına uygun yazılımlar değillerdi. Bizde bu ihtiyacımızı kendi satış ekimizle ile birlikte üzerine çalışmaya başladık ve zaman içerisinde bir çok ihtiyacımızı görebilen bir yazılım oluşturduk.

Uzun yıllarca geliştirdiğimizi bu projeyi artık bir ürün haline getirmemiz gerektiğini düşünmeye başladık. Pandemi ile birlikte bu crm yazılımımızı nasıl bir ürün haline getirebiliriz çalışmalarına başlamıştık. Yazılımımızı kendimizde kullandığımız için sürekli teknolojilerini güncel tutuyorduk ve SAAS modelinde geliştirmeler yaptık.

Artık herşey hazırdı.

Tek yapmamız gereken CRMilyo'yu adı altında yeni bir marka oluşturmak. Bir işi büyütmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. CRMilyo yazılımı etkinlik planlamaları, anlaşmalar, ve görüşmeler için elinizin altında bulunan bir ajandadir. Görsel satış süreçleri sayesinde anlaşmalarınızın ve satış süreçlerinizin hangi aşamada olduğunu görebilir ve kolayca müdahale edebilirsiniz. CRMilyo bir yazılımdan daha fazlası.

7

yıl iş hayatı

3,5k+

yazılan kod satırı

85%

mutlu müşteri kitlesi

Neden CRMilyo geliştirdik

Son yıllarda artan kurdan dolayı bazı sevdiğimiz yazılımlar hubspot, pipedrive vb. gibi artık çok pahalı olmaya başladıklarını farkettik. Yerli geliştirilmiş yazılımlara göz attığımızda fiyatların yine onlara benzer olduğunu ve daha az işimizi çözümler olmuştu.

Amacımız; her zaman en ucuz ve en hızlı CRM yazılımı olmak.
Çünkü yazılımımızı bu kadar hızlı çalışmasını sağlayan yapı routing(yönlendirme) işleminin backend tarafından değilde JavaScript tarafından client-side(istemci) tarafında yapıldığı bir web uygulamasıdır. Bu sayede yazılımımızın bütün sayfaları sürekli yenilenmez ve çok büyük bir hız farkı görülür. Sayfalar arası geçişi çok daha kolay yapılabilir ve bu iyi derecede kullanıcı deneyimi sağlar.

Neler Yapıyoruz

2017'den beri 25 şirketin binden fazla inanılmaz ürünü piyasaya sürmesine yardımcı olduk

Yaratıcı beyinler

Ekiplerimizi özenle seçiyoruz. Harika işlerimizi bu sayede başarıyoruz.

En iyisini keşfet

Sade tasarlıyoruz ve ürününüzün tek şeyi iyi yapmasına yardımcı oluyoruz.

Zahmetsiz güncellemeler

Web sitenizde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde tüm noktalarda otomatik güncellemelerden yararlanın.

İnsanlar için tasarlamak

İşlevsellik ve estetik arasındaki doğru dengeyi aktif olarak takip ederek keyifli deneyimler yaratıyoruz.

Güçlü empati

Müşteriler için 1k'den fazla ürün göndererek kendi sürecimizi kullanıcı test ettik.

Meraklı kal

Yaratıcılığı artırmak ve yeni zorluklar hayal etmek için araştırma ve deney yapmaya zaman ayırıyoruz.