Hakkımızda

Digitexa ailesi olarak alanında uzman kadromuz ile fikirlerinize değer veriyoruz, kendi fikrimizcesine sahiplenerek bir yazılım harikasına dönüştürüyoruz. CRMilyo'da bu harikalardan biri haline gelmiştir.

Biz Crmilyo Yazılım A.Ş.'yiz ve işinizi daha sorunsuz yürütmenize yardımcı olmak için buradayız.

CRM yazılımları söz konusu olduğunda karmaşık tasarımların çoğunun en büyük sebebinin farklı sektörlere yönelik özelliklere sahip olması olduğunu biliyoruz. Birçok işletmenin kendine özgü yapılarına göre uyarlanıyor. Bu harika bir şey ama aynı zamanda küçük bir işletme sahibiyseniz önünüzde büyük şirketlere kıyasla çok daha fazla iş olduğu anlamına da geliyor.

Kurumsal CRM çözümleri genellikle çok özel sektörler veya pazarlamacılar için tasarlanmıştır, bu da işinizle ilgili olmayabilecek özelliklere sahip oldukları anlamına gelir. Bunun en büyük nedeni farklı sektör ve endüstrilere yönelik özelliklere sahip olmalarıdır. Birçok işletmenin kendine özgü yapılarına göre uyarlanır.

Kurumsal CRM yazılımları karmaşık tasarımlara sahiptir. Bunun en büyük nedeni farklı sektörlere yönelik özelliklere sahip olmalarıdır. Birçok işletmenin kendine özgü yapılarına göre uyarlanır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler) günlük operasyonlarında karmaşık çözümleri kullanmak için gereken kaynaklardan yoksundur; bu nedenle CRM sistemlerini ya hiç kullanmazlar ya da kısmen kullanırlar. Bu da fırsatların kaçırılmasına ya da çalışmayan bir çözüm nedeniyle maliyetlerin artmasına yol açabilir. Ayrıca, gelişmiş CRM yazılım çözümleri, ülkeler arasındaki kur farkları ve istisnasız tüm özellikleri aynı anda kullanırken ciddi bütçeler ayırmaları gerektiği için KOBİ'lere önemli ölçüde daha pahalıya mal olmaktadır.

İşletmeleriyle daha fazlasını yapmak isteyen bir KOBİ olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ürünümüzü uygun bir fiyatla piyasaya sürdük, ancak bugünün pazarında ve ötesinde başarılı olmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle dolu!

Biz tek amacı olan bir yazılım şirketiyiz: işletmelerin çalışma şeklini değiştirmek. Yazılımımız işletmenizin büyümesine yardımcı olur, sizi bağlantıda ve verimli tutar ve hayalinizi gerçeğe dönüştürür. Otuz yılı aşkın süredir yaptığımız şey bu ve sizin de yapmanıza yardımcı olmak istediğimiz şey bu!

Ekibimiz, küçük işletmeler için üretkenliği artıran ve BT maliyetlerini düşüren kullanımı kolay yazılım uygulamaları oluşturma konusunda tutkuludur.

7

yıl iş hayatı

3,5k+

yazılan kod satırı

85%

mutlu müşteri kitlesi

Neden CRMilyo geliştirdik

Son yıllarda artan kurdan dolayı bazı sevdiğimiz yazılımlar hubspot, pipedrive vb. gibi artık çok pahalı olmaya başladıklarını farkettik. Yerli geliştirilmiş yazılımlara göz attığımızda fiyatların yine onlara benzer olduğunu ve daha az işimizi çözümler olmuştu.

Amacımız; her zaman en ucuz ve en hızlı CRM yazılımı olmak.
Çünkü yazılımımızı bu kadar hızlı çalışmasını sağlayan yapı routing(yönlendirme) işleminin backend tarafından değilde JavaScript tarafından client-side(istemci) tarafında yapıldığı bir web uygulamasıdır. Bu sayede yazılımımızın bütün sayfaları sürekli yenilenmez ve çok büyük bir hız farkı görülür. Sayfalar arası geçişi çok daha kolay yapılabilir ve bu iyi derecede kullanıcı deneyimi sağlar.

Neler Yapıyoruz

2017'den beri 25 şirketin binden fazla inanılmaz ürünü piyasaya sürmesine yardımcı olduk

Yaratıcı beyinler

Ekiplerimizi özenle seçiyoruz. Harika işlerimizi bu sayede başarıyoruz.

En iyisini keşfet

Sade tasarlıyoruz ve ürününüzün tek şeyi iyi yapmasına yardımcı oluyoruz.

Zahmetsiz güncellemeler

Web sitenizde herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde tüm noktalarda otomatik güncellemelerden yararlanın.

İnsanlar için tasarlamak

İşlevsellik ve estetik arasındaki doğru dengeyi aktif olarak takip ederek keyifli deneyimler yaratıyoruz.

Güçlü empati

Müşteriler için 1k'den fazla ürün göndererek kendi sürecimizi kullanıcı test ettik.

Meraklı kal

Yaratıcılığı artırmak ve yeni zorluklar hayal etmek için araştırma ve deney yapmaya zaman ayırıyoruz.